Našli sme 0 výsledky. Zobraziť výsledky

Na predaj útulný rodinný dom s veľkým pozemkom

€ 120,000
Naftárska 869/23, Gbely,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania

Prehľad

  • Aktualizované dňa
  • 10 januára, 2023
  • 3 spálne
  • 1 kúpeľne
  • 120 m2

Popis

-REZERVOVANÉ-

MAYORITY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný rodinný dom v meste Gbely (okres Skalica) s veľkým pozemkom v celkovej rozlohe 2301 m2. Domček je jednopodlažný, nepodpivničený so sedlovou strechou.

Odporúčame pozrieť 3D virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti ( označiť a otvoriť link):

https://my.matterport.com/models/todGku4g4km?section=media&mediasection=floorplan

Dom je ladený do vidieckeho štýlu, postavený v roku 1940 s rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2008 (nové kúrenie, elektrina, škridla pálená BRAMAK ešte v záruke).  Zastavaná plocha domu je 120m2.

Dispozícia: Z vonkajšej zastrešenej terasy vstúpite do chodby, z ktorej sa ide do komory a priechodnej veľkej miestnosti, ktorá pozostáva s obývacej časti spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou. Z obývacej časti je samostatný vstup do dvoch miestností a  kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou. WC je oddelené od kúpeľni.

V izbách a v časti obývacej izby sú plávajúce podlahy a na chodbe,  v kúpeľni a v kuchynskej časti je položená dlažba. Okná a vstupné dvere sú plastové. Vykurovanie nehnuteľnosti je plynovým kotlom .V obývacej časti sa nachádzajú krbové kachle. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom. Domček je napojený na inžinierske siete ako obecný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia. Pripojenie internetu  – pevná linka, TV – satelit.  Na pozemku sa nachádza studňa kopaná s čistou vodou. Rodinný dom je z časti zateplený.

Dvor je zatrávnený a oplotený, zadná časť pozemku je z časti oplotená. Vo dvore je letná kuchynka, ktorá je podpivničená. Nachádzajú sa tu tiež šopky a chlieviky, ktoré je možné využiť ako napr. dielňa alebo odkladací priestor. Súčasťou je i altánok a vybetónovaná doska slúžiaca na bazén.

Mesačné náklady sú 143EUR .

CENA: 120 000 EUR

V cene je zarátaný kompletný realitný, právny a finančný servis spojený s predajom a prepisom nehnuteľnosti.

Mesto Gbely sa nachádza na Záhorí, okres Skalica. 20 km od Skalice, 25 km od Senice a 40 km od Malaciek. V meste sa nachádza plná občianska vybavenosť (ŽŠ, škôlka, SŠ elektrotechnická,  potraviny, reštaurácia, lekári). Autobusová zastávka spoj na Skalicu, Senicu, vlaková zastávka (smer Kúty a Skalica). Neďaleko sa nachádza rekreačná oblasť Adamov.

Pre viac informácií a zabezpečenie obhliadky nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach 0911 610 110 alebo osobne na adrese Kátovská 23, Holíč.

MAYORITY – ponúkame naše služby SPOĽAHLIVO – FÉROVO – ĽUDSKY

adresa: Naftárska 869/23, Gbely
veľkomesto:
State / County:
zips: 90845
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 29321
cena: € 120,000
Vlastnosť Veľkosť: 120 m2
Veľkosť pozemku vlastníctva: 2,301 m2
izby: 3
spálne: 3
kúpeľne: 1
Ďalšie funkcie
Dvor

Porovnaj zoznamy

PhDr. Jana Čáranová

Porovnaj zoznamy

PhDr. Jana Čáranová